Pianinų derinimas

Klubo narys Linas Karaliūnas nuo 2008-ujų derina ir remontuoja pianinus, bei fortepijonus.

Pradedant nuo studijų Konservatorijoje laikų ir pirmojo "prikelto iš mirusiųjų" pianinio "Ryga" konservatorijos rūsyje, kuriuo jis vėliau mokėsi groti ir kartu darė repeticijas su pirmuoju ansambliu - Linas spėjo sutvarkyti jau daug instrumentų. Linas derino ir taisė pianinus netik pas privačius žmones. Koncertuojant Lietuvoje ir keliaujant per Europą, Linas visada teikia pirmenybe groti akustiniu pianinu, o ne elektriniu, tad jis remontavo ir derino pianinus restoranuose, viešbučiuose ir kitose pasirodymų vietose.

 Linas gali patarti visais klausimais susijusiais su pianinais bei fortepijonais, derinti, remontuoti, taip pat gali patarti norintiems įsigyti instrumentą, arba pats atvykti apžiūrėti norimo pirkti instrumento.


Tinkamai prižiūrimas pianinas gali puikiai groti daugiau nei šimtą metų - to pavyzdys yra pianinas "Blüthner", 1865 metų gamybos, kurį Linas tvarkė dvi savaites (juo buvo nesirūpinta daugiau nei dešimtmetį) ir po to su RMSC pusmetį sėkmingai koncertavo viename Vilniaus restoranų.

 Tad tiek prižiūrint sąvajį pianiną, tiek perkant naują, reikia nepamiršti, kad net ir jūsų anūkai galės groti šiuo instrumentu, jeigu jis bus tinkamai pasirinktas, teisingai laikomas ir visada jam bus atliekami priežiūros darbai


 Bet kokias klausimais dėl pianinų, ar norėdami patarimo, susisiekite su Linu Karaliūnu:

el. paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

tel. nr: +370 616 56171