Koncertai

 RMSC klubo nariai yra muzikantai ir daugumai jų - tai vienintelis darbas ir pajamų šaltinis. Tad pati tikslingiausia mūsų veikla - koncertai.

 Mes turime ilgametę praktiką koncertuojant įvairiomis sudėtimis, įvairiausiose vietose - nuo restoranų ir privačių renginių iki koncertų salių festivaliuose. Daugiau apie mūsų istoriją skaitykite skiltyje - Klubo istorija  ir Klubo Narių biografijose.

 Per daug metų praktikos nusistovėjo kelios grupės sudėtys, kurios yra sudarytos iš RMSC klubo narių, atlieka skirtingos koncepcijos muziką ir dažnai yra pasirenkomos pagal tai, kokiame renginyje reikia pasirodyti:

 Instrumentinis kvartetas - ekonomiškiausia sudėtis ir atlieka plačiausio spektro muziką. Šia sudėtimi mes pasirodome daužniausiai ir grojame praktiškai visur - nuo mažų restoranų iki festivalio scenų.

 Fortepijoninis trio - tai į džiazo filosofiją orientuotas kolektyvas, kuris gerbia džiazo tradicijas ir jų atliekama muzika giliai įtraukia į muzikines paslaptis. Šis kolektyvas groja intelektualiai ir į džiazą orientuotai publikai, kurie nori pasinerti į muziką ir visas jos subtilybes.

 Jazz Duo - dainininkė Diana Anisko ir pianistas Linas Karaliūnas - pats kompaktiškiausias RMSC kolektyvas, koncertuoja mažuose, biudžetiniuose renginiuose.

 Vizijos iš Brazilijos - 6-8 atlikėjų koncertinis projektas išskirtinai skirtas tradicinei Brazilų muzikai atlikti ir supažindinti su Brazilijos muzikine kultūra, projekto vadovas - Antonio Palmisani.

 Salsa Project - yra ypatingas projektas, orientuotas į Latin Jazz kryptį, koncertuoja festivaliuose, taip pat akompanuoja Salsa šokiams. Tai didelis kolektyvas, sudarytas iš 7-11 muzikantų, jame groja visi klubo nariai ir kartais prie projekto prisijungia kviestiniai svečiai.

 Plačiau apie kiekvieną iš kolektyvų skaitykite skiltyje Grupės.

 


 Dėl užsakymo renginiui, rašykite elektroninį laišką Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba Kontaktų skiltyje skambinkite bet kuriam vadybininkui. Rasime individualų sprendimą dėl pasirodymo detalių, grupės sudėties ir įgarsinimo.