Garso įrašai

Klubo nariai Linas Karaliūnas ir Vilius Streckis sudarė gerą komandą garso įrašams daryti. Linas nuo pat mažų dienų sukinėjosi tarp tėvo garso įrangos ir daug metų įrašinėja muziką ir suvedinėja garso įrašus. Vilius turi daug įrašų studijai reikalingos aparatūros ir mikrafonų - tad dėka judviejų bendro darbo atsivėrė galimybės daryti aukštos kokybės garso įrašus.


 RMSC klubas Vilniaus centre turi patalpas, kurios yra akustiškai įrengtos ir paruoštos garso įrašams.

 Tad jeigu norite įrašyti save ar savo kolektyvą - susisiekite su RMSC! Draugiškas kolektyvas yra nusiteikęs jums padėti.

 Jeigu neturite savo kolektyvo, bet jums reikia profesionalaus įrašo, tarkim konkursui ar stojamiesiems į užsienį - neleiskite pinigų kompiuterinėms fonogramoms ir megėjiškiems mikrafonams! RMSC yra pilna muzikantų, kurie įgros jums žymiai geriau nei kompiuterinė fonograma. Susisiekite su mumis, mes padėsime Jums suaranžuoti muziką, duosime patarimų ir kartu su Jumis įrašų studijoje gyvai įgrosime Jūsų dainas - turėsite nuostabų rezultatą ir gerai praleisite laiką, be to įgausite geros patirties dirbant su profesionaliais muzikantais. RMSC  yra netik profesionali ritmo sekcija - pianistas, bosistas ir būgnininkas, taipogi turime ir saksofonistą ir gitaristą ir dainininkų, tad rasime reikalingą sprendimą individualiu atveju.