Koncertai

 RMSC klubo nariai yra muzikantai ir daugumai jų - tai vienintelis darbas ir pajamų šaltinis. Tad pati tikslingiausia mūsų veikla - koncertai.

 Mes turime ilgametę praktiką koncertuojant įvairiomis sudėtimis, įvairiausiose vietose - nuo restoranų ir privačių renginių iki koncertų salių festivaliuose. Daugiau apie mūsų istoriją skaitykite skiltyje - Klubo istorija  ir Klubo Narių biografijose.

 Per daug metų praktikos nusistovėjo kelios grupės sudėtys, kurios yra sudarytos iš RMSC klubo narių, atlieka skirtingos koncepcijos muziką ir dažnai yra pasirenkomos pagal tai, kokiame renginyje reikia pasirodyti:

 Instrumentinis kvartetas - ekonomiškiausia sudėtis ir atlieka plačiausio spektro muziką. Šia sudėtimi mes pasirodome daužniausiai ir grojame praktiškai visur - nuo mažų restoranų iki festivalio scenų.

 Fortepijoninis trio - tai į džiazo filosofiją orientuotas kolektyvas, kuris gerbia džiazo tradicijas ir jų atliekama muzika giliai įtraukia į muzikines paslaptis. Šis kolektyvas groja intelektualiai ir į džiazą orientuotai publikai, kurie nori pasinerti į muziką ir visas jos subtilybes.

 Jazz Duo - dainininkė Diana Anisko ir pianistas Linas Karaliūnas - pats kompaktiškiausias RMSC kolektyvas, koncertuoja mažuose, biudžetiniuose renginiuose.

 Vizijos iš Brazilijos - 6-8 atlikėjų koncertinis projektas išskirtinai skirtas tradicinei Brazilų muzikai atlikti ir supažindinti su Brazilijos muzikine kultūra, projekto vadovas - Antonio Palmisani.

 Salsa Project - yra ypatingas projektas, orientuotas į Latin Jazz kryptį, koncertuoja festivaliuose, taip pat akompanuoja Salsa šokiams. Tai didelis kolektyvas, sudarytas iš 7-11 muzikantų, jame groja visi klubo nariai ir kartais prie projekto prisijungia kviestiniai svečiai.

 Plačiau apie kiekvieną iš kolektyvų skaitykite skiltyje Grupės.

 


 Dėl užsakymo renginiui, rašykite elektroninį laišką Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba Kontaktų skiltyje skambinkite bet kuriam vadybininkui. Rasime individualų sprendimą dėl pasirodymo detalių, grupės sudėties ir įgarsinimo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renginių garsinimas

RMSC klubas turi profesionalią aparatūrą koncertams garsinti nedidelėje scenoje, lauke ar salėje, turime daug mikrafonų, mikšerinį pultą, kelis stiprintuvus, galia - nuo pusės iki 1,5 kW, galimas monitoringas.

 Grodami patys visada sėkmingai save įgarsiname, atsižvelgiant į patalpos dydį, akustinę specifiką.

 Galime įgarsinti koncertą arba konferenciją.

 Taip pat turime transportą aparatūrai nugabenti.

 Dėl įgarsinimo klausimų kreiptis į:

 Linas Karaliūnas,

el. p.:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
tel. nr: +370 616 56171


Vilius Streckis,


el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

tel. nr: +370 678 38892

Akompanavimas

RMSC klubo nariai turi ilgametę patirtį akompanuojant įvairiems muzikantams ir solistams. Studijų metu Vilniaus Kolegijoje, bei Konservatorijoje ritmo sekcijai Linui Karaliūnui, Gediminui Svilui ir Viktorui Krasauskui per sesijas ir vietinius renginius tekdavo akompanuoti daugybei muzikantų ir daininkų vienu metu, Viktoro sąrašas vieną kartą siekė net iki 20-ties žmonių! Todėl per tiek metų praktikos galime drąsiai teigti, jog turime daug patirties akompanuojant ir sugebame žaibiškai prisitaikyti prie nepažystamo atlikėjo asmenybės ir muzikinio individualumo.


 Klubo nariai gali jums profesionaliai akompanuoti pilna ar nepilna ritmo sekcija festivaliuose, konkursuose, įrašų studijose ar netgi sesijos metu mokymo įstaigose. Drąsiai rašykite mums elektroniniu paštu arba skambinkite bet kuriam iš mūsų - kad ir paskutinę minutę - mes jums padėsime.


Mūsų stilius - jazz, blues, pop, latin.

Fonogramos

Kuriame džiazines fonogramas.

 Fonogramos galimos midi arba mp3 / audio formatu.

 

Esant specifiniam užsakymui - galime sukurti ypatingą fonogrmą - visus instrumentus studijoje įrašyti gyvai grojant, su kitų klubo narių pagalba. Tokia fonograma bus išskirtinė, gyva,  kadangi kiekvienu instrumentu gros žmogus, o ne kompiuteris. Jokie fonogramų kūrėjai tokios paslaugos pasiūlyti negali - nes tam reikalingas visas muzikinis kolektyvas ir garso įrašų studija vienoje vietoje.

 Tokios fonogramos pavyzdys - mokomoji literatūra "Aebersold". Ji buvo leidžiama kaip žurnalas kartu su vinilu, o vėliau - kompaktiniu disku - kur tikri muzikantai įgrojo vien tik akompanimentą, kad studentas galėtų mokytis groti solo, klausydamasis gyvo akompanimento. Ši mokymo sistema paplito per visą pasaulį ir jau daug metų laikoma pati geriausia, naudojama universitetuose iki šiol, nes kompiuteriai niekada nepakartos gyvo žmogaus grojimo.

 

 

 Šiek tiek apie formatus MIDI / Mp3:

 MIDI - tai yra kompiuterinis failas, kurio viduje yra instrukcijos kompiuteriui ką groti, tarytum natos ir instrumentų pavadinimai. MIDI failas kiekviename kompiuteryje ar MIDI leistuve skambės vis kitaip, nes kiekvienas kompiuteris ar MIDI leistuvas (sekvenceris) turi "nuosavą" instrumentų garsyną, tad fonogramos kūrėjas niekada negali prisiimti atsakomybės už skambėjimo kokybę per Jūsų leistuvą - fonogramos kūrėjas šiuo atveju atsakingas už teisingą muzikinę medžiagą.
 MIDI privalumas - fonogramos turėtojas gali naudodamasis kompiuteriu arba leistuvu visada keisti fonogramos tempą, tonaciją, instrumentuotę, ar netgi pats redaguoti natas.

 MP3 / audio - tai yra audio failas, kuris visur skambės vienodai ir jį galima paleisti per paprasčiausią CD grotuvą. Garso kokybę nulemti gali nebent skirtumai tarp garso aparatūrų. Šiuo formatu yra patogiau naudotis, nes kuriant fonogramą ji yra suvedama studijoje kaip garso įrašas ir fonogramos kūrėjas gali kontroliuoti kaip ji skambės bet kokiame leistuve (kaip kad garso įrašas). Mes galime padaryti labai aukštos skambesio kokybės Audio failus.

 MP3 / audio trūkumas - fonogramos turėtojui fiziškai nebeįmanoma nieko pakeisti fonogramoje.

 

Pamokos

Kiekvienas iš RMSC klubo yra baigęs muzikos studijas (bakalaurą) pagal savo specialybę ir yra turėjęs mokinių.

RMSC klubo nariai netik koncertuoja, jie daug metų šlifuoja mokymo, bei mokymosi metodikas, artimai bendrauja su mokytojais - metodininkais iš Vilniaus Kolegijos Menų Fakulteto. Mes patys, nors ir baigėme mokslus - mokomės visą gyvenimą, nes muzika yra neišsemiama sritis.

 Mes turime labai daug metodinės literatūros džiazo tema. Taip pat daug praktinės patirties koncertuose.

 Visiems, kas nori mokytis arba tobulinti savo instrumento technikos, improvizacijos, harmonijos, grojimo ansamblyje žinias, o gal net nori prisijungti prie mūsų kolektyvo - yra maloniai kviečiami.


 Galime paruošti stojamiesiems į muzikos mokslus, arba pasiruošti sesijoms.

 Rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba susisiekite asmeniškai su bet kuriuo iš mūsų, telefonų numeriai yra skiltyje Kontaktai.